MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fotpall 11322040
nr 1132 2040
Fotpall
Gustaviansk, Bemålad, längd: 31 cm, djup: 28 cm, höjd: 22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 september 2017
kl 20:32:26
25/9 20:27:26
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Den Gustavianska stilen